Zapalio se GRAS-ov autobus kod Ilidže: Vatrogasci još gase požar, nema povrijeđenih

Zapalio se GRAS-ov autobus kod Ilidže: Vatrogasci još gase požar, nema povrijeđenih

Ilidža, Sarajevo – U naselju Osjek kod Ilidže danas je došlo do samozapaljenja autobusa preduzeća GRAS, potvrđeno je iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.

Prema dostupnim informacijama, incident se dogodio oko 16:20 sati, a srećom, niko nije povrijeđen u ovom događaju.


Požar izazvao gužve u saobraćaju

Na teren su odmah izašle vatrogasne ekipe, koje su brzo reagovale i još uvijek gase požar na licu mjesta. Zbog požara i intervencije vatrogasaca, na ovoj dionici puta došlo je do velikih gužvi i otežanog saobraćaja.


MUP KS: Nema prijavljenih povrijeđenih

“Do zapaljenja je došlo iz tehničkih razloga, prema prvim informacijama. Srećom, u incidentu nema povrijeđenih osoba,” potvrđeno je iz MUP-a Kantona Sarajevo.

Istraga o uzrocima požara je u toku.

Izvor: Klix.ba

Check Also

Brena jeca od boIa: Zar ti da me napustiš jedini moj ”Cela Srbija u neverici – šta se desilo Bobi Živojinoviću?”

Ljubavna priča između Lepa Brena i Slobodan Živojinović već decenijama privlači pažnju javnosti. U vremenu …

Odgovori