VRLO OČEKIVANO: Staša Košarac najavio da ministri iz RS-a sutra neće prisustvovati sjednici…

Ministri iz Republike Srpske sutra neće prisustvovati sjednici Vijeća ministara Bosne i Hercegovine, rekao je zamjenik predsjedavajuće Vijeća ministara BiH Staša Košarac.

Košarac je na “Iksu” objavio da će ministri biti u Banjaluci na sastanku predsjednika RS Milorada Dodika sa predstavnicima srpskog naroda na zajedničkom nivou, prenosi Srna.

Vijeće ministara BiH trebao bi na sjednici, koja je zakazana za sutra, da se upozna o zahtjevu za iniciranje glasanja o rekonstrukciji Vijeće ministara, čiji predlagač je Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH.

Check Also

Obaveštavamo rodbinu i prijatelje..: Posljednje pozdrave upućuju svi – napustio nas je

Gubitak prijatelja: emotivna borba javne ličnosti Gubitak bliske osobe predstavlja jedan od najtežih emocionalnih izazova …

Odgovori