Tragedija na autoputu Banja Luka–Gradiška: Poginula inspektorica iz Banje Luke

Tragedija na Carinskom terminalu u Gradišci: Poginula inspektorica iz Banjaluke

Na Carinskom terminalu u Gradišci danas oko 10.50 sati poginula je M.V. (51) iz Banjaluke, inspektorica Republičke uprave za inspekcijske poslove, potvrđeno je nezvanično za Nezavisne novine.

Prema dostupnim informacijama, ona je automobilom citroen podletjela pod parkirani kamion mercedes, kojim je upravljao M.C. (46) iz Gradiške.

Očevici tvrde da je vozilo kretalo velikom brzinom, te da je odmah nakon sudara bilo jasno da je nesreća tragična. Neki od njih navode i da je moguće da je vozačici pozlilo tokom vožnje, zbog čega joj je noga ostala na gasu.

Iz Okružnog javnog tužilaštva potvrđeno je da se radi o udesu u kojem je učestvovalo putničko vozilo citroen i parkirano teretno vozilo mercedes.

Check Also

KUM ZORICE BRUNCLIK SAOPŠTIO POTRESNE VESTI O NJENOM STANJU: Mnogo je ozbiljno, plakao sam bar deset puta!

Hasan Dudić otvoreno o zdravstvenom stanju Zorice Brunclik: “Molim se da sve bude kako treba” …

Odgovori