Kada se radnik cijeni, kompanija napreduje!
U vremenu kada se često govori o nedovoljnoj brizi za radnike, postoje kompanije koje svojim djelima pokazuju da je radnik stub svakog uspjeha. Firme Yavuz Company i Tempoplast Srebrenik još jednom su dokazale koliko poštuju trud i zalaganje svojih zaposlenika – ovoga bajrama, kao i svih dosadašnjih nagradili su svoje zaposlenike sa po 300 KM bajramluka!
Ovakva gesta je puno više od novčane nagrade. To je poruka poštovanja i zahvalnosti.
Najbolja investicija je ulaganje u ljude. Zato sve čestitke idu onima koji to prepoznaju i koji znaju da je zadovoljan radnik najbolji ambasador jedne kompanije.
Ja vjerujem da ovakvih pozitivnih primjera ima još, stoga pozivam i vas da obavezno označite i pohvalite kompanije koje cijene svoje radnike! Neka pozitivni primjeri budu inspiracija svima!
Bajram šerif mubarek olsun!
