MILION PREGLEDA ZA 24 SATA: Novi spot Nikolije i Relje šokirao Balkan – "Kao film za odrasle"

MILION PREGLEDA ZA 24 SATA: Novi spot Nikolije i Relje šokirao Balkan – “Kao film za odrasle”

Muzički par Nikolija Jovanović i Relja Popović izazvali su pravi haos na društvenim mrežama svojim novim spotom za pjesmu Baš ti se sviđa, koji je u roku od 24 sata pregledan više od milion puta.

Spot obiluje erotskim scenama, eksplicitnim stihovima i intimnim trenucima između Nikolije i Relje, zbog čega su ga mnogi korisnici interneta uporedili sa filmovima za odrasle. Iako je par godinama uspješno čuvao svoju privatnost, ovim projektom odlučili su se “potpuno ogoliti” – i fizički i emotivno.

“Izgleda kao 50 nijansi Nikolije i Relje”, “Kao da gledam nešto zabranjeno, a punoljetna sam”, “Milan Ponjević radio koreografiju”, samo su neki od stotina viralnih komentara.

Pjesma sadrži provokativne stihove poput:

“Toliko dobar k’o da sat treba da platim. Kad uđeš, ne bih nikada da te vadim. 23 sata bih čekala da ga staviš, da zagrlim te usnama.”
što je dodatno zapalilo raspravu u online prostoru.

Nikolina poruka: Ovo je sloboda ljubavi

Na svom Instagramu, Nikolija se oglasila povodom lavine komentara i objasnila značenje iza spota:

“Sloboda koju osjećaš samo s onim s kim si godinama gradio povjerenje… Ogoljeno, a ipak nedostižno. Senzualno poput hoda po oštrom rubu noža…”

Iako su reakcije podijeljene, jedno je sigurno – spot je postao regionalna senzacija i otvorio pitanje granica u umjetničkom izražavanju muzičkih izvođača.

Izvor: Slobodna Bosna

Check Also

KUM ZORICE BRUNCLIK SAOPŠTIO POTRESNE VESTI O NJENOM STANJU: Mnogo je ozbiljno, plakao sam bar deset puta!

Hasan Dudić otvoreno o zdravstvenom stanju Zorice Brunclik: “Molim se da sve bude kako treba” …

Odgovori