Kontroverzna TV voditeljica i urednica Pinka, Jovana Jeremić, ponovo je privukla pažnju javnosti izjavom da razmišlja o preseljenju u Bosnu i Hercegovinu. Gostujući u emisiji „Ženski razgovori“, osvrnula se na negativne komentare koje svakodnevno prima na društvenim mrežama.
„To me ne pogađa… kad pročitam te komentare, samo se nasmijem – ludo se zabavim! Biti Jovana Jeremić je funkcija, to je odgovornost! Ja nisam obična voditeljka – ja sam brend, ja sam Jovana Jeremić“, izjavila je samouvjereno.
Posebnu pažnju izazvala je njena izjava o muškarcima iz Bosne i Hercegovine:
„Bosanci me vole! To su pravi muškarci! Možda jednog dana i dođem da živim ovdje!“
Govoreći o svom privatnom životu, naglasila je da je daleko ozbiljnija nego što to javnost misli.
„Privatno sam vrlo povučena i sabrana. Neki to čak doživljavaju kao depresiju, ali nije… jednostavno skupljam energiju za nastup. Nisam klasični tip žene s Balkana.“
Njene izjave izazvale su mnoštvo komentara, posebno na društvenim mrežama u BiH, gdje Jovana očigledno ima brojne simpatizere.
Pogledajte video:
data-nosnippet>