JELENA KARLEUŠA O DANAŠNJEM Danu: “NATO nas je uništio, ali Srbija je opet najjača!”

Na današnji dan pre 26 godina počela je brutalna agresija NATO alijanse na Srbiju i Crnu Goru.

Bombardovanje je trajalo 78 dana. Bombama su nam uništili i ono malo sirotinje što smo imali.

Pobili narod, vojsku, policiju. Razlog-OTIMANJE KOSOVA. Mi, Srbi, nikada ne smemo to da zaboravimo.

Izdigli smo se iz pepela i opet smo najjača i najmoćnija država u regionu. Zato nas opet napadaju ali Srbija će i ovaj perfidni rat pobediti.

ŽIVELA SRBIJA!

Check Also

Obaveštavamo rodbinu i prijatelje..: Posljednje pozdrave upućuju svi – napustio nas je

Gubitak prijatelja: emotivna borba javne ličnosti Gubitak bliske osobe predstavlja jedan od najtežih emocionalnih izazova …

Odgovori