Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Policijske ispostave za bezbjednost na rijekama, danas su iz rijeke Save izvukli ženski leš, koji najvjerovatnije potiče od osobe stara oko deset godina.
Prema informacijama koje je prenio Telegraf, policija je danas oko 15.35 sati primila prijavu o uočenom lešu u vodi, koji se zakačio za jedan splav na lijevoj obali Save, u Novom Beogradu.
Po dolasku na lice mjesta, policija je leš izvadila iz rijeke. Žrtva je bila obučena u sivo-ružičastu duksericu i braon pantalone.
Nakon što je izvršen uviđaj, tijelo će biti prevezeno na Institut za sudsku medicinu, gdje će biti izvršena dalja ispitivanja.
Izvor: Crna Hronika