ALEKSANDAR VUČIĆ SLETIO U BANJA LUKU: Na aerodromu Mahovljani dočekala ga Željka Cvijanović -“Uvijek rado viđen…”

Predsjedavajuća Predsjedništva BiH Željka Cvijanović dočekala je predsjednika Srbije Aleksandra Vučića na banjalučkom aerodromu Mahovljani.

-Dobrodošlica predsjedniku Vučiću koji je u Republici Srpskoj uvijek rado viđen i najdraži gost, objavila je Cvijanovićeva na Instagramu.

Rukovodstva Srbije i bh. entiteta Republika Srpska, brojni gosti i građani, danas će u Donjoj Gradini zajedno obilježiti Dan sjećanja na žrtve genocida nad Srbima, Јevrejima i Romima u NDH, povodom 80. godišnjice od proboja posljednjih jasenovačkih logoraša.

Izvor: Slobodna Bosna 

Check Also

Obaveštavamo rodbinu i prijatelje..: Posljednje pozdrave upućuju svi – napustio nas je

Gubitak prijatelja: emotivna borba javne ličnosti Gubitak bliske osobe predstavlja jedan od najtežih emocionalnih izazova …

Odgovori