Pandurević poručila Dodiku: Ja spavam mirno i nemam noćne more, u tvom košmarnom svijetu to nije moguće

Nasekirah se zbog Dodika. Čovjeku sam se počela priviđati i dolaziti mu u košmare, i na javi i u snu

Check Also

Obaveštavamo rodbinu i prijatelje..: Posljednje pozdrave upućuju svi – napustio nas je

Gubitak prijatelja: emotivna borba javne ličnosti Gubitak bliske osobe predstavlja jedan od najtežih emocionalnih izazova …

Odgovori